ترید فارکس: تحلیل با ما ترید با شما

ترید

ترید فارکس, بهترین و پر سودترین شغل دنیا؟!!!!

زمانی که صحبت از شغل معامله گری به میان می آید ناخدا آگاه یاد این جمله که “فلان کار آسان هست اما راحت, نه “ می افتم.

معامله گری کاری بسیار آسان هست چرا که با فشردن یک کلیک Sell یا Buy وارد معامله خواهید شد اما ترید کردن به هیچ عنوان به همین راحتی نخواهد بود.

اگر همه چیز اینقدر ساده و راحت بود که تمام معامله گران الان در کشتی کروز و با یک لیوان آب پرتقال در حال ترید کردن و لذت بردن از زندگی بودن.

همه چیز از قبل زدن دکمه  ها شروع خواهد شد. جای که اگر بتوانید از سد داستان های پشت تحلیل های مختلف تکنیکال, خط روند و اندیکاتورها بگذریم تازه باید با عوامل فاندامنتالی نظیر CPI, PMI, NFP و … دست و پنچه نرم کنیم. 

شاید با خودتان الان بگویید که اینجا آخرین ایستگاه هست و بعداز تحلیل دکمه نهایی را فشار میدم و از دلار های که وارد حسابم خواهد شد لذت میبرم.

ماجرا جالب ما تازه قراره از اینجا شروع بشه که شما چه آن دکمه جادویی را فشار دهید چه فشار ندهید دروازه ای جدید از دنیای معامله گری به روی شما باز خواهد شد.

ترید فارکس

داستان یک روز عادی ترید تازه شروع خواهد شد

معامله گری فارکس

دنیای معامله گری, دنیای بسیار جذاب و دوست داشتنی هست مخصوصا برای اشخاصی که فکر میکنند بدون نیاز با تعامل دیگران میتوانند به معامله گری و کسب سود بپردازند

وقتی که کلیک موس را بر روی دکمه Sell یا buy می فشارید احساس میکنید که ای کاش دوستی بود تا به شما کمک که از شر  افکار مزاحمی چون

 

” الان که توی سود هستم از معامله خارج شوم یا نه/ اجازه بدهم به تارگت برسه و سود خوبی کنم و .. /اگر قبل از تارگت مارکت برگرده و ضرر کنم چه میشه؟ / الان که حساب منفی هست حتما اشتباه تحلیل کردم و … “

 

و هزاران فکر دیگر خلاص شوید.

اینجا نقطه عطفی در ترید شما خواهد بود که هر حرفی و شخصی با هر میزان دانش از مارکت میتواند با جمله ای مسیر ترید شما را تغییر بدهد.

این یک داستان ساده از یک روز معامله گری در دنیای پر نوسان فارکس هست و تمام تریدرها, بارها و بارها این سناریو را با فشار و استرس بیشتر تجربه کردن.

به همین خاطراز ابتدای فعالیت مجموعه در فضای مجازی ( فرودین 1402) سعی کردیم با ارئه تحلیل های کاملا رایگان همراه شما عزیزان باشیم شاید کمکی هرچند کوچک در رفع استرس شما داشته باشیم.

علاوه بر آن با پیشنهادات ترید در بهترین مناطق معاملاتی در ورود به دنیای ترید را معرفی کنیم تا همراه هم این مسیر ار بپیماییم.

تحلیل های مجموعه در بخش های مختلفی به شکل پادکست, ویدیو و تحلیل های متنی از اخبار و سخنرانی ها در کانال تلگرامی منشتر میشود که در ادامه با سه مدل از پر مخاطب ترین این تحلیل ها آشنا و نیز به آخرین تحلیل های منتشر شده دسترسی خواهید داشت.

انواع تحلیل های به رایگان در اختیار شما

1. جذابترین بخش تحلیل مارکت: تحلیل جامع هفتگی

اگر قرار باشد مسیر اصلی مارکت را شناسایی کنیم و طبق آن برای کل هفته برنامه ترید داشته باشیم نمیتوانیم بدون توجه به اتفاقات مهم تقویم اقتصادی و کلان مارکت بی توجه باشیم.

 آنچه که باعث حرکت قیمت در چارت ها خواهد شد سخنرانی و بیانیه های بانک مرکزی, تاثیر داده تورمی اینکه اشتغال در چه وضعیتی قرار دارد و یا در حال رکورد هستیم یا خیر وکلی اتفاق هم که هر هفته در تقویم اقتصادی با آن مواجه خواهیم شد.

 

شاید برای همه معامله گران بخش فاندامنتال سخت باشد و یا تمایلی اصلا به دانستن آن ها نداشته باشند.

به همین خاطر سعی کردیم در ویدیو تحلیل جامع هفتگی با بیانی ساده و راحت تاثیر داده های مهم هفته را بررسی کنیم و در نهایت متوجه بشویم که چه ارزی و با چه دلایلی میتواند تقویت و یا تضعیف شود.

 

تحلیل جامع هفتگی مثل یک چراغ راهی برای تحلیل تکنیکال خواهد بود.

دو شنبه ها با تحلیل جامع هفتگی : دسترسی به آخرین تحلیل های منتشر شده

2. تحلیل روزانه فارکس از نگاه تکنیکال

صرفا به واسطه تحلیل فاندامنتال و آنچه در انالیز هفتگی ارائه میشود میتوان وارد ترید شداما نکته مهم اینجا هست که بهترین نقطه ورود کجا خواهد بود؟

دنیای تحلیل تکنیکال بسیار گسترده و وسیع هست, از طرفی هر روز یک سبک و استراتژی جدیدی پیدا و ترند میشود. همین موضوع باعث سردگمی و اینکه چه سبکی بهتری از بقیه شده. سوالی بی جواب…

هر سبک و استراتژی ویژگی خاص خودش را داردکه هرکدام با توجه به نیاز های تریدرها ایجاد شده اند و هیچ سبکی نسبت به دیگری مزیت ندارد و این معامله گر هست که با توجه نیاز شخصی و متناسب با روحیات خودش آنرا انتخاب میکند. 

برای اینکه تمام افراد بتوانند با هر سبک و استراتژی از تحلیل تکنیکال مجموعه که به شکل روزانه بر روی پر حجمترین نمادهای معاملاتی در قالب ویدیو منتشر میشود اشتفاده لازم و کافی را ببرند.

پیشنهادات معاملاتی در قالب نواحی مشخص شده بر روی چارت و همچنین مسیر احتمالی حرکتی قیمت تعیین میشود که متناسب همه سبک های باشد.

کافیست صرفا در مناطق پیشنهاداتی به دنبال ستاپ تریدهای سیستم معاملاتی خودتان باشید.

 

اگر که هنوز ستاپ ترید مشخصی را ندارید مینی دوره تریدی که به رایگان در دانکشده فارکس آریو و همچنین سایت فراچارت منتشر شده سر بزنید.

5 نمادهای معاملاتی مورد تحلیل روزانه فارکس

-شاخص دلار DXY

-یورو دلار EURUSD

-طلا XAUUSD(Gold)

-شاخص سهام نزدک NASDAQ

-بیت کوین BTCUSDT

دو شنبه تا پنچ شنبه با تحلیل روزانه فارکس: دسترسی به آخرین تحلیل های منتشر شده

2. همیشه به روز باش با رادیو فارکس

از آنجای که هر تحلیل در گذر زمان نیاز به آپدیت و بروز رسانی دارد. روزهای چهارشنبه رادیو ارکس به کمک ما می آید تا علاوه بر اینکه بررسی داشته باشیم چه اتفاقاتی از ابتدای هفته تا به الان رخ داده سناریوهای مهمترین رویداد های باقی مانده را نیز مرور و آماده ترید خواهیم شد.

 

در رادیو فارکس علاوه بر بررسی داده های منتشر نشده تقویم اقتصادی نیم نگاهی به سنتیمنت حاکم بر هفته مارکت نیز میزنیم تا شناسایی مسیر نوسانات قیمت راحتتر شود.

چهارشنبه ها با رادیو فارکس: دسترسی به آخرین رادیو منتشر شده

قبل از هر فعالیتی در بازار فارکس باید آموزش مناسب دید

دانشکده فارکس آریو جای برای ارتقا سطح دانش معامله گری. هرانچه برای موفقیت شما در بزرگترین مارکت مالی جهان نیاز باشد را فراهم خواهیم کرد. 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

آپدیت تحلیل ها با تلگرام

از اونجای که هر داده اقتصادی و هر تحلیل چارت نیاز به آپدیت و به روزرسانی دارد چه بستری بهتر از تلگرام. همراه ما در تلگرام باشد تا از آخرین تحلیل ها جانمونی.

آموزش با چنل یوتیوب

بدون دانش اولیه و پایه در فارکس به هیچ عنوان وارد این حوزه نشید. از این پس آموزشهای از صفر تا صد فارکس در تمام زمینه ها در این چنل به مرور منتشر خواهد شد.

بعداز حدود 1 سال فعالیت در فضای مجازی  ( ابتدای فروردین 1402) که به شکل کاملا تخصصی تحلیل ها ارئه میشد مناسب همه عزیزان نبود.
و طبق بازخوردی که در این مدت از شماعزیزان گرفتیم و باتوجه به علاقه شما دوستان تصمیم گرفتیم تا با سیاست های جدید فعالیت خودمان را ادامه بدهیم.

به همین منظور تصمیم بر این شد تا از ابتدای خرداد 1403 دوره های
– آموزش اولیه آشنای با فارکس و نرم افزارها و اولیه و کاربردی
– آموزش های مقدماتی مدیریت سرمایه, روان شناسی ترید و ژورنال نویسی
– تا رسیدن به آموزش های حرفه ای تر از جمله تحلیل تکنیکال, فاندامنتال, سنتیمنتال

علاوه بر موارد بالا و به دلیل رسیدن به سطح تحلیل حرفه ای فارکس منابع سطح بالا مثل تحلیل های مقالات و بانک ها و تریدرهای برجسته ای مارکت را در سایت و تلگرام منتشر خواهیم کرد.